Prekių pristatymas

Prekių pristatymo būdai:

1)    Nemokamai prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio, adresu Titnago g. 19, Vilnius. Prašome sulaukti iš mūsų SMS žinutės arba el. paštu informacijos apie užsakymo paruošimą ir tik tada planuoti jo atsiėmimo laiką. Prieš atvykstant atsiimti paruošto užsakymo iš mūsų sandėlio, būtina iš anksto susitarti dėl atvykimo laiko paskambinus mums telefonu +37067809876.4


2)   Visoje Lietuvos, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje prekės pristatomos per kurjerių tarnybą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu užsakyme Jūsų unurodytu adresu. Pristatymo kaina bus automatiškai paskaičiuota pasirinkus Jus dominančią prekę ir pristatymo adresą. Užsakant prekes internetu daugiau nei už 100 Eur  - NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Neringos savivaldybę. Prekės Jums bus pristatytos per kurjerių tarnybą darbo dienomis tarp 8:00 val. - 18:00  val. Jūsų tiksliai nurodytu adresu. Informuojame, kad pristatęs prekes, kurjeris nelaukia, kol Jūs apžiūrėsite prekes. Svarbu! Priimdami iš kurjerio siuntinį, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir/arba informuokite mus el.paštu info@protentus.lt per 3 kalendorines dienas.


Dėl prekių pristatymo į kitas šalis susisiekite su mumis el. paštu info@protentus.lt arba tefefonu +37067809876, kad galėtume paskaičiuoti pristatymo kainą.