Apie mus

Jeigu Jūs ieškote greito surinkimo prekybinių palapinių, reklaminių palapinių, greitai pastatomų pavėsinių šventėms, mobilių palapinių sporto renginiams, greitai surenkamų stoginių mugėms ir parodoms ar greito surinkimo reklaminių palapinių savo verslui - „Protentus“ gali tai Jums pasiūlyti! „Protentus“ pastoviai plečia asortimentą ir reaguoja į klientų poreikius, todėl klientai turi galimybę išsirinkti greito surinkimo palapinę iš mūsų siūlomų skirtingų aliuminio bei plieno konstrukcijų, atsižvelgdami į savo poreikius bei finansines galimybės.

 

Greito surinkimo palapinės – pavėsinės yra plačiai naudojamos įvairiose srityse, įskaitant:

·         Muges ir parodas,

·         Politinius renginius bei valdžios atstovų pasirodymus,

·         Sportą: bėgimo varžybos, ralis, kartingai, futbolas, žvejyba, jojimas,

·         Festivalius, koncertus ir privačias šventes,

·         Kavines ir maitinimo įstaigas,

·         Asmeniniam poilsiui ir laisvalaikiui.

 

„Protentus“ elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti ne tik įvairių dydžių ir spalvų kokybiškas ir rinkos kainas atitinkančias greito surinkimo palapines, bet taip pat ir reklamines pripučiamas palapines, paviljonus, pavėsines automobiliams, sulankstomus baldus, reklamines  vėliavas, reklaminius stendus ir kitą renginiams skirtą įrangą.

 

Jeigu nerandate Jus dominančios prekės mūsų elektroninėje parduotuvėje, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes stengsimės patenkinti  Jūsų individualaus poreikius!